קייטרינג לאירועים

נגן וידאו

קייטרינג לאירועים שלא תשכחו

בשנים האחרונות, כמעט ולא קיים אירוע ובו לא נכלל שירותי קייטרינג לאירועים או שירותי שף פרטי. מסביב לחיינו, כמעט בכל דבר שאנחנו עושים מעורב בו דבר אחד – אוכל. יש כאלה שיגידו שהאוכל מפצה, יש כאלה שיגידו שזה חובה, מה שכן הכל סובב סביבו. ללא ספק, קייטרינג לאירועים כאן בשביל להישאר. חברת Tuka meat show מספרת לאיזה סוגים הקייטרינג מתאים, כמה זה בכלל עולה, ומהם ההבדלים בין שף פרטי לשירותי הקייטרינג המשומשים כיום בישראל. קדימה, נתחיל.

הזמנת קייטרינג בשר לאירועים
מחירים נוחים בפריסה ארצית
לאירועים קטנים או גדולים

להזמנות חייגו לטלפון:
050-808-7383

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים – לאיזה סוגי אירועים זה מתאים?

מנות השף ומנות הקייטרינג מתאימות לכל סוגי האירועים: חתונות, בר\ת מצווה, ימי הולדת, יום נישואין, ועוד. אם זאת, למרות ששירותי הקייטרינג ומנות השף מתאימות לכלל האירועים, יש מנות שלא מתאימות בכל אירוע. במרבית מהמקרים, מנות האוכל מותאמות בהתאם לאירוע. לדוגמא: לאירועים בוגרים יותר, ימי נישואין, הצעות נישואין, או חתונות, כמעט כל תפריט בשרי יתאים. לעומת זאת, בימי ההולדת (בעיקר לקהל הצעיר יותר), חברת הקייטרינג חייבת להיערך בהתאם, יש מנות שהילדים לא יאהבו כל כך, ויש לקחת זאת בחשבון. אז ללא ספק, קייטרינג לאירועים מתאים לכל סוגי האירועים, יש להתאים את המנות בהתאם.

איך יודעים כמה זה יעלה – TUKA MEAT SHOW מסבירים

סוג המחירים עבור מנה או אדם בלבד
המחיר עבור קייטרינג לאירועים בבית (עד 8 סועדים) החל מ- 2,500 ₪
המחירים של קייטרינג לאירועים כשר (החל מ-13 סועדים) החל מ- 3,000 ₪
עלות עבור הזמנת קייטרינג בשרי לאירועים החל מ- 200 ₪ למנה
המחיר על קייטרינג לאירועים עסקיים החל מ- 200 ₪ למנה
תפריט בשרי קלאסי – לפי מנה החל מ- 200 ₪ למנה
שתייה קרה ומשקאות קלים – לפי מנה \ אדם באירוע החל מ- 15 ₪ למנה
5 מלצרים הכוללים הגשה, פינוי, ותפעול – לפי מנה \ אדם באירוע החל מ- 20 ₪ למנה
שולחן קינוחים מיוחד החל מ-20 ₪ למנה
שולחן שוק מחירים מיוחדים

*המחירים עשויים להשתנות בהתאם לתקנון החברה, הדרישות, וההתאמות האישיות המתרחשות באירוע.

אנחנו, tuka meat show מעניקים שירות VIP, אוכל משובח וטוב במחירים נוחים.

קייטרינג לאירוע או שף פרטי? מהם ההבדלים?

לא משנה במה בחרתם, קייטרינג לאירוע, או שף פרטי, שני הצדדים מעניקים אוכל משובח, ושירות נפלא. ההבדל המשמעותי בין שף פרטי לקייטרינג רשמי נמצא דווקא באיכות המטעמים והשירות. נתחיל בשירות. חברת קייטרינג גדולה לעולם לא תוכל להעניק שירות אישי ועממי בצורה טובה יותר מאשר שף פרטי. בסופו של עניין, החברה היא גדולה, מלאת לקוחות, ולא תמיד יהיה ניתן להקדיש את מרבית תשומת הלב לכל לקוח. לעומת זאת, כשמדובר בשף פרטי הדברים קצת משתנים. לעומת חברת הקייטרינג הגדולה, השף הפרטי שם במרכז את הלקוח, מעניק לו שירות ויחס אישי, ומפנק אותו בדברים הקטנים ביותר.

וכעת, לגבי איכות האוכל והמטעמים. ללא ספק, האוכל אצל חברת הקייטרינג טעים ומשובח מכל בחינה. אבל, יחד אם זאת, איכות האוכל לא תוכל להשתוות לעולם למנות שף רשמיות ומגוונות. בסופו של עניין, השף הפרטי מכיר את מרבית מהמאכלים כמו את כף יידו, מספק את הבשר הטרי ביותר, המשובח, ובצורה המושלמת ביותר. מנות השף של שף פרטי הם ברמה אחרת: המתכונים, סגנון ההגשה, הידע במטבח, וכו'.

ללא ספק, אם אתם מעוניינים באיכות של ממש, במנות יוקרתיות ומענגות, שף פרטי יהיה בחירה נפלאה. חברתנו מעניקה שירות ויחס אישי לכל לקוח, מקדישה את מרב המאמצים לספק את המאכלים האיכותיים ביותר. בtuka meat show מקדישים תשומת לב רצינית על הבשר המשובח, המנות, וכמובן הטריות.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לאירוע שלכם התקשרו עוד היום  050-808-7383

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות